900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Amsterdam Schiphol Havaalani [ AMS] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve AMS havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

JIP

JIP

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

AVIS Car Rental şuradan:HK$451.07 şuradan:HK$595.47 şuradan:HK$612.12 şuradan:HK$960.73 şuradan:HK$690.38 şuradan:HK$736.19
Budget Car Rental şuradan:HK$280.83 şuradan:HK$316.87 şuradan:HK$341.32
SIXT Rent A Car şuradan:HK$364.19 şuradan:HK$904.87 şuradan:HK$571.93 şuradan:HK$879.80
Thrifty Car Rental şuradan:HK$480.07

Amsterdam Schiphol Havaalani (AMS) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Amsterdam Schiphol Havaalani (AMS) havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 14 reviews

8.4 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 17 reviews

8.4 / 10

Hertz Corporate

Hertz 15 reviews

8.2 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 14 reviews

7.8 / 10

Alamo

Alamo 20 reviews

7.6 / 10

Goldcar

Goldcar 16 reviews

7.6 / 10

SIXT Corporate

SIXT 12 reviews

7.5 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 17 reviews

7.2 / 10

Dollar 1

Dollar 22 reviews

7.2 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 32 reviews

7 / 10

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden AMS havaalanında da araba bulabilir.

AVIS, SIXT, EUROPCAR, BUDGET, THRIFTY, HERTZ, ALAMO, ENTERPRISE, DOLLAR, GREEN MOTION, INTERNATIONAL SUPPLIER, GOLDCAR, FLIZZR, ADDCAR, RHODIUM, NATIONAL gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Amsterdam Schiphol Havaalani havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Amsterdam Schiphol Havaalani ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

AMS havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Toyota Aygo. Mevcut ilgili fiyat günlük HK$262.82.

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında (AMS) 21 yaş altı şoförler için en ünlü araç kiralama hangisi?

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanındaki genç şoförler için en popüler kiralık araba şu anda Ford Focus Estate. Bu araç için en düşük fiyat günlük HK$389.00.

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında (AMS) 21 yaş altı en sık kiralanan araç türü hangisidir?

AMS havaalanındaki 21 yaş altı şoförler için en sık tercih edilen otomobil sınıfı . En ucuz 21 yaş altı aracı Peugeot 2008. Fiyatı günlük HK$316.87 civarındadır.

21 yaş arası için Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanındaki (AMS) en güvenli araç kiralama şirketi hangisi?

AMS havaalanında 21 yaşın altındaki araç kiralama hizmetlerinin en güvenilir tedarikçisi, 10 üzerinden 8.4 puan ortalaması ile EUROPCAR Franchise. 21 yaşın altında olup da Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanındak EUROPCAR Franchise firmasından, günlük HK$316.87 olarak rezerve edilebilen Peugeot 2008.

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AMS havaalanı yakınındaki benzin fiyatları HK$50.26 ilâ HK$58.18 arasında değişmektedir.

Amsterdam Schiphol Havaalani havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Amsterdam Schiphol Havaalani konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!