900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Antalya - Havaalani [ AYT] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Antalya - Havaalani havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve AYT havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Lüks

Lüks

Van

Van

JIP

JIP

AVIS Car Rental şuradan:HK$930.77 şuradan:HK$731.84
Europcar
Budget Car Rental şuradan:HK$482.56 şuradan:HK$980.69 şuradan:HK$358.74
Alamo şuradan:HK$233.88 şuradan:HK$318.25 şuradan:HK$482.98 şuradan:HK$764.80 şuradan:HK$291.22

Antalya - Havaalani (AYT) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Antalya - Havaalani havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Antalya - Havaalani (AYT) havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Antalya - Havaalani havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

National

National 6 reviews

8.3 / 10

SIXT Franchise

SIXT 6 reviews

8.2 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 8 reviews

7.8 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 24 reviews

7.4 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 31 reviews

6.7 / 10

ALAMO

ALAMO 15 reviews

6.7 / 10

Essence Car Rental

Essence 20 reviews

6.6 / 10

Hertz Corporate

Hertz 8 reviews

5.9 / 10

Goldcar

Goldcar 95 reviews

5.7 / 10

Circular Car Hire

Circular 278 reviews

5.2 / 10

Antalya - Havaalani havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden AYT havaalanında da araba bulabilir.

AVIS, BUDGET, EUROPCAR, THRIFTY, SIXT, ALAMO, HERTZ, GOLDCAR, KEDDY BY EUROPCAR, CARWIZ, AVEC CAR RENTALS, GREEN MOTION, SURPRICE, NATIONAL, GLOBAL RENT A CAR, RHODIUM, AVRO, RENT GO, CENTRAL, EURONET, GARENTA, INTERNATIONAL SUPPLIER, INTERRENT, ENTERPRISE, ESSENCE, FIRST, CIRCULAR, PANDORA CAR HIRE gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Antalya - Havaalani havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Antalya - Havaalani havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Antalya - Havaalani ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

AYT havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Antalya - Havaalani havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Hyundai i20 ya da benzer araçlar. Mevcut ilgili fiyat günlük HK$90.11.

Antalya - Havaalani havaalanında (AYT) 21 yaş altı en sık kiralanan araç türü hangisidir?

AYT havaalanındaki 21 yaş altı şoförler için en sık tercih edilen otomobil sınıfı . En ucuz 21 yaş altı aracı Renault Symbol ya da benzer araçlar. Fiyatı günlük HK$108.91 civarındadır.

21 yaş arası için Antalya - Havaalani havaalanındaki (AYT) en güvenli araç kiralama şirketi hangisi?

AYT havaalanında 21 yaşın altındaki araç kiralama hizmetlerinin en güvenilir tedarikçisi, 10 üzerinden 8.3 puan ortalaması ile National. 21 yaşın altında olup da Antalya - Havaalani havaalanındak National firmasından, günlük HK$108.91 olarak rezerve edilebilen Renault Symbol ya da benzer araçlar.

Antalya - Havaalani havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AYT havaalanı yakınındaki benzin fiyatları HK$34.23 ilâ HK$41.98 arasında değişmektedir.

Antalya - Havaalani havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Antalya - Havaalani konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!