900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Atlanta - Havaalani [ ATL] havaalanında 25 yaş altı araç kiralama fiyatları

Atlanta - Havaalani havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 25 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve ATL havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

Van

Van

JIP

JIP

Alamo şuradan:HK$536.18 şuradan:HK$885.52 şuradan:HK$581.52 şuradan:HK$667.71 şuradan:HK$532.44 şuradan:HK$556.83
AVIS Car Rental şuradan:HK$885.43 şuradan:HK$634.84
Budget Car Rental şuradan:HK$948.33
Thrifty Car Rental şuradan:HK$415.19 şuradan:HK$359.87 şuradan:HK$416.51 şuradan:HK$695.25 şuradan:HK$527.13

Atlanta - Havaalani (ATL) havaalanına yakın 25 yaş altı araç kiralama konumları

Atlanta - Havaalani havaalanı, GA havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 25 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Atlanta - Havaalani (ATL) havaalanındaki en iyi 25 yaş altı araç kiralama şirketleri

Atlanta - Havaalani havaalanında faaliyet gösteren ve 25 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

BUDGET ABG

BUDGET 6 reviews

8.9 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 39 reviews

8.8 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 131 reviews

8.4 / 10

Enterprise

Enterprise 6 reviews

8.1 / 10

SIXT Corporate

SIXT 55 reviews

7.3 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 85 reviews

6.9 / 10

Routes

Routes 29 reviews

6.8 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 63 reviews

6.7 / 10

Advantage Rent A Car

Advantage 10 reviews

6.7 / 10

AVIS ABG

AVIS 7 reviews

6 / 10

Atlanta - Havaalani havaalanında araba kiralamak için en düşük yaş 25’tir. 25 yaşından gençseniz, yine de araba kiralayabilirsiniz. Kiralama şirketinin yaş limitlerine ayrıca dikkat edin ve 21-24 yaş arası şoförler için uygun teklifleri bulacaksınız.

Birçok durumda 25 yaş altı şoförler ek ücret ödemektedirler. Ancak bu ücret 21-24 yaş arası şoförler için 18-20 yaş için talep edilen ücretten daha düşüktür.

Mesela, Michigan ve New York eyaletlerinde araba kiralamak için en aşağı yaş kanunla sabit olarak 18’tir. 18, 19, 20 yaşındaki bir şoförseniz ve araç kiralamak istiyorsanız, Alamo, Avis, Budget, EZ, Hertz, National, Thrifty ve diğer araç kiralama şirketlerinin tekliflerine göz atın.

ABD kamu çalışanları Amerika Birleşik Devletlerinde 18 yaşında araba kiralamaya izinlidirler.

Arabanızı teslim alırken resmi belgelerinizi sunmayı unutmayınız. Hükümet hizmetindeyseniz ek şoför ücreti talep edilmeyecektir. 19 ve üzeri yaştaysanız, ABD’nin her yerinde Fox araç kiralama acentelerine göz atabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular - Atlanta - Havaalani havalanında 25 yaş altı araç kiralamak

25 yaştan gençler Atlanta - Havaalani GA’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

En düşük araç kiralama yaşı 23’ten büyük olan bazı araç kiralama sağlayıcılarını bulabilirsiniz. Teslim sırasında ek bir genç şoför ücreti alınmayacağından, çok fazla tasarruf edebileceksiniz.

ATL havaalanında 25 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Atlanta - Havaalani havaalanındaki 25 şoförler için en ucuz araba Nissan Versa. Mevcut ilgili fiyat günlük HK$285.76.

Atlanta - Havaalani havaalanında (ATL) 25 yaş altı şoförler için en ünlü araç kiralama hangisi?

Atlanta - Havaalani havaalanındaki genç şoförler için en popüler kiralık araba şu anda Ford Mustang Convertible. Bu araç için en düşük fiyat günlük HK$617.00.

Atlanta - Havaalani havaalanında (ATL) 25 yaş altı en sık kiralanan araç türü hangisidir?

ATL havaalanındaki 25 yaş altı şoförler için en sık tercih edilen otomobil sınıfı LüKS. En ucuz 25 yaş altı aracı Chevrolet Impala. Fiyatı günlük HK$478.53 civarındadır.

25 yaş arası için Atlanta - Havaalani havaalanındaki (ATL) en güvenli araç kiralama şirketi hangisi?

ATL havaalanında 25 yaşın altındaki araç kiralama hizmetlerinin en güvenilir tedarikçisi, 10 üzerinden 8.9 puan ortalaması ile BUDGET ABG. 25 yaşın altında olup da Atlanta - Havaalani havaalanındak BUDGET ABG firmasından, günlük HK$478.53 olarak rezerve edilebilen Chevrolet Impala.

Atlanta - Havaalani havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

ATL havaalanı yakınındaki benzin fiyatları HK$17.87 ilâ HK$22.55 arasında değişmektedir.

Atlanta - Havaalani havaalanında 25 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Atlanta - Havaalani GA konumunda 25 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!