Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Ceny wynajmu samochodu dla osób mających mniej niż 25 lat na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko [ORD]

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ceny wynajmu samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko, klasy samochodów dostępne dla kierowców poniżej 25 lat oraz firmy, które oferują młodym kierowcom wynajem samochodów na lotnisku ORD. Aby ułatwić Ci wybór, wyróżniliśmy na czerwono najtańszą ofertę dla każdej klasy samochodu do wynajęcia.

Ekonomiczny

Ekonomiczny

Kompaktowy

Kompaktowy

Standardowy

Standardowy

Pełnowymiarowy

Pełnowymiarowy

Van

Van

SUV

SUV

Luksusowy

Luksusowy

Alamo odHK$570.82 odHK$1,183.17 odHK$980.70 odHK$612.71 odHK$715.92
AVIS Car Rental odHK$1,137.52 odHK$998.51 odHK$678.76
Thrifty Car Rental odHK$513.72 odHK$508.72 odHK$511.22 odHK$719.12 odHK$894.23
Budget Car Rental odHK$714.52 odHK$1,024.27

Opinie o wynajmie samochodów dla młodych kierowców na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko [ORD]

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru wypożyczalni samochodów lub dokonujesz rezerwacji w ostatniej chwili, nie zapomnij przeczytać opinii naszych poprzednich klientów o wynajmie samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotnisk

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsze wypożyczalnie aut dla osób mających mniej niż 25 lat na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko [ORD]

Agencje wynajmu samochodów, które działają na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko i oferują wynajem samochodów osobom poniżej 25 lat, różnią się warunkami wynajmu samochodów i średnimi ocenami klientów. Aby zapewnić sobie bezproblemową podróż, pamiętaj o obu tych kryteriach przy wyborze wypożyczalni.

ALAMO ehi

ALAMO 17 reviews

8.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 12 reviews

8.5 / 10

Enterprise

Enterprise 432 reviews

8.4 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 117 reviews

8.4 / 10

SIXT Corporate

SIXT 546 reviews

7.9 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 38 reviews

7.2 / 10

AVIS ABG

AVIS 13 reviews

7.1 / 10

THRIFTY (US)

THRIFTY 104 reviews

6.8 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 116 reviews

6.7 / 10

Advantage Rent A Car

Advantage 19 reviews

6.1 / 10

Minimalny wiek wymagany do wynajęcia samochodu na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko wynosi 25 lat. Można jednak wynająć samochód na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko, nawet jeśli masz mniej niż 25 lat. Zwróć szczególną uwagę na ograniczenia wiekowe w wypożyczalniach samochodów, a znajdziesz oferty dla kierowców w wieku od 21 do 24 lat.

W większości przypadków kierowcy w wieku poniżej 25 lat muszą zapłacić dodatkową opłatę dla młodych kierowców. Opłata ta jest jednak zazwyczaj niższa dla kierowców w wieku 21-24 lat niż dla kierowców w wieku od 18 do 20 lat.

Najczęściej zadawane pytania - Wynajem samochodu dla młodych kierowców na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko

Jak wynająć samochód na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko IL jeżeli masz mniej niż 25 lat?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i miejsce zwrotu w formularzu wyszukiwania i wybierz wymaganą datę i godzinę wypożyczenia. Po uzyskaniu wyników wyszukiwania uważnie przeczytaj warunki wynajmu samochodu, a zwłaszcza ograniczenia wiekowe w wypożyczalni samochodów, w której zamierzasz zarezerwować pojazd.

Możesz znaleźć wypożyczalnie samochodów, w których minimalny wiek do wynajmu samochodów to 23 lata. Pozwoli Ci to zaoszczędzić dużo pieniędzy, ponieważ podczas odbioru pojazdu nie będziesz obciążony dodatkową opłatą dla młodego kierowcy

Jaki jest najtańszy samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat na lotnisku ORD?

Najtańszy samochód dla kierowcy w wieku poniżej 25 lat na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko to Hyundai Accent. Jego aktualna cena to HK$439.06 za dzień.

Jaki samochód dostępny dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat na lotnisku [ORD] jest najbardziej popularny?

Najbardziej popularny samochód dla młodego kierowcy na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko to aktualnie Chrysler 300. Najniższa cena za wynajęcie tego auta to HK$678.76 za dzień.

Jaki typ samochodów dostępnych dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat na lotnisku [ORD] jest najbardziej popularny?

Typ samochodu najczęściej rezerwowanego przez kierowców mających mniej niż 25 lat na lotnisku ORD to STANDARDOWY. Najtańszy samochód klasy STANDARDOWY dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat to Hyundai Elantra. Jego cena zaczyna się od HK$441.87 za dzień.

Która firma wypożyczająca samochody młodym kierowcom na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko [ORD] jest najbardziej godna zaufania?

Najbardziej godną zaufania wypożyczalnią aut dla kierowców w mającego mniej niż 25 lat na lotnisku ORD jest ALAMO ehi o średniej ocenie klientów 8.7 /10. Najtańsze auto dla młodych kierowców w wypożyczalni ALAMO ehi na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko to Hyundai Elantra, można je wypożyczyć od HK$441.87 za dzień.

Ile kosztuje benzyna w okolicy lotniska Chicago O'hare, Lotnisko?

Ceny benzyny w okolicy lotniska ORD wahają się od HK$20.28 do HK$28.01.

Czy w Chicago O'hare, Lotnisko Airport mogę zapłacić kartą debetową za rezerwację samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat?

Tak, możesz użyć karty debetowej do opłacenia rezerwacji w Internecie. Jednak przy odbiorze pojazdu, do pokrycia kosztów depozytu za wynajem pojazdu, będzie wymagana karta kredytowa wydana na nazwisko głównego kierowcy.

Czy inna osoba może kierować wynajętym przeze mnie autem?

Jest to możliwe, jeśli wybierzesz opcję dodatkowego kierowcy przy rezerwacji internetowej. Najczęściej jest to opcja, którą trzeba dodatkowo opłacić przy odbiorze pojazdu.

Czy mogę zarezerwować konkretny model auta?

Tak, oferty umożliwiające wybór konkretnego modelu auta są zaznaczone na stronie z wynikami wyszukiwania opisem „Gwarantowany Model Auta”.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu dla kierowcy mającego mniej niż 25 lat na lotnisku Chicago O'hare, Lotnisko IL?

Jeśli więc nie chcesz wykupować pełnego ubezpieczenia, zalecamy wykupienie ubezpieczenia w celu zabezpieczenia depozytu. Będziesz musiał udostępnić swojemu dostawcy kartę kredytową z wystarczającą ilością środków potrzebnych na depozyt za wynajem samochodu. Ale jeśli wystąpi konieczność jakichkolwiek opłat, firma ubezpieczeniowa pokryje wydatki. Takie ubezpieczenie możesz zakupić podczas rezerwacji wynajmu samochodu na naszej stronie internetowej.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!